עושות סקס בספריה

את טל טנא צ׳צקס אנחנו מכירות כבר (לראשונה כתבתי עליה ב-xnetהתארחתי אצלה בסדנה ואח״כ הזמנתי אותה לסדנאות גן העיר). יום אחד לפני מספר שנים היא התפרצה אלי לטלפון וסחפה אותי בשפת התיאורים העשירה שלה לפחות כמו אוסף הצעצועים שיש אצלה בסטודיו, ומאז אנחנו משתפות פעולה בכל מיני הזדמנויות. באחרונה שבהן צירפתי אותה ל-Upcyclish Collection אוסף פריטי עיצוב לבית שמוצג למכירה בחנות הדגל של Comme il faut כתבתי על זה בפוסט חולצה ואג׳נדה, ומשם אנו ממשיכות להרפתקאה הבאה שלנו שקראנו לה ״ננה וג׳יינה״ הסדנה להמצאת שעשועי מין.

ראש כחול. טל טנא צ׳צ׳קס מאפשרת מרחב יצירה וביטויים אישיים ללא שיפוטיות

ננה וג׳יינה הסדנה להמצאת שעשועי מין. ערב קונספט שכולל הרצאה וסדנה שעושים בידיים

אני לתומי בסך הכל הזמנתי את צ׳צקס להעביר את אחת מסדנאות הצעצועים שלה עבור קהל נשים רחב בחנות של Comme il faut בנמל תל אביב והיא פשוט מינפה את זה משם. כשהיא הציגה לי את הרעיון בפעם הראשונה העיניים שלי הבריקו והאוזניים שלי התחדדו אבל מכוון שהשם והסלוגן יכולים לסחוב אתכן למקומות שונים ומשונים (לא, אנחנו לא נכין ויברטורים) החלטנו לעשות פיילוט בספריה במתחם של Comme il faut כדי לבחון ולהראות לכן במה מדובר.

 

 

צ׳צקסלנד – טובלות בערימת צעצועים ואח״כ נותנות להם לדבר את התחושות הפנימיות שלנו ואת הסודות הכמוסים

אני שואלת וצ׳צ׳קס עונה >

מהיכן נולד הרעיון לסדנה להמצאת שעשועי מין?

נשים בחתך גיל שלי 40 פלוס רוצות לנער ולהתנער לנקות אבק לחדש את היצרים. רגע להתבונן לתוך עצמנו ממקום שמח לא ממקום כנוע וצייתני, ממקום רך מלא, מאפשר, פחות מהסס ושיפוטי. לבדוק מחדש את יכולות הגוף שלנו איך אנחנו מתעוררות מחדש מה מצית את התשוקות והיצרים. שימשי (בן זוגי) ואני עברנו שנים לא פשוטות שכללו משבר של חוסר אמון בזוגיות חוסר בחיוניות, ביצרים ובתשוקות ובמקום הזה את לא פתוחה להיחשף ולשתף ולכן אי אפשר לצאת להרפתקאות חדשות. הרגשתי שיש צורך להחיות את המקום הזה מחדש. וההתמודדות עם הנושא באה לי באופן טבעי דרך מה שאני עושה בסטודיו ועם הצעצועים הישנים.

אוקי נכון שנושא הדיבור המיני הפתוח הוא חם מאוד היום בקהילות מסויימות אבל מה הקשר בין ערימות הצעצועים שיש בסטודיו שלך לסקס ומערכות יחסים?

המקום של הצעצועים זה מקום חזק בעבודות שלי ובסדנאות שאני מנחה, מקום מאוד ילדי חופשי ומשוחרר ללא שיפוטיות. האנשים משילים את החסמים, הם לא תמיד מבינים מה זה אבל זה משתקף בתוצאה הסופית. הצעצוע הוא חומר גלם מאוד ילדי אבל הוא גם נוצץ פתייני ופאלי. הדואליות הזו והמשחקיות נטולת השיפוטיות הם שמאפשרים להפיל חומות, לעשות מניפולציה ולטעון את הצעצועים בהקשרים ורעיונות חדשים. תראי איך שבפיילוט שעשינו שרית לקחה את הסולם שעולה למעלה שהוא סמל פאלי; לא סתם הלית לקחה שושנה לבנה מפוארת שמתגלה כמעט במקרה רק בפתיחתו של ארנק קטן ורוד; קרן ערכה אורגיה של רגלי ברבי על טקסטיל פרוותי ורוד שהודבק על מטקה ובמרכז מנורה פאלית ורודה וכל זה נהיה ממש סצינה רוטטת פתיינית ונוצצת; ובריג׳יט עשתה מובייל Gang Bang שכולו מדובונים פרוותיים וראש ברבי בלונדינית אחת שמבצבץ מהם. אנשים מוצאים את הביטוי האישי וההקשר הפנימי שלהם ואז הם יודעים לעשות את ההקשרים החדשים.

 

הפנטזיה של שרית חביב

השושנה הסודית של הלית בללי

אורגיה רוטטת, מנצנצת ושמחה של קרן שביט. צילום: שרית חביב

Gang Bang של בריג׳יט קרטייה. צילום: שרית חביב

כשאת אומרת המצאה למה את מתכוונת?

המקום של ׳הממציאה׳ יושב על מקום ילדי, ספונטני וראשוני. זה כמו שילד בגן מסדר כיסאות אחד אחרי השני, תופס צלחת או הגה ביד, עושה פעמיים טו טו ומאמין שהוא נהג של קטר. מה שאתה יוצר הוא הייצוג של הדבר שאתה רוצה שהוא יהיה. הממציאנות והאילתור הם כתב היד האמנותי שלי כמו גם השימוש בצעצועים ישנים. זו מעין מקגייוריות, בילביות מחשבה יצירתית שמכלום את יוצרת משהו! מכלום אתה מוצא ועושה חוט ברזל ושני גלגלים ונהיה משהו חדש הכלים פשוטים ולכן היכולת להצליח היא גבוהה. המינימיום מאלץ אותך לגייס את כל הכישרונות והיכולות שלך, את תופסת הזדמנויות. הצעצועים מספקים שמחה והזדמנות לדלג למקום הזה בצהלה ולתפוס את ההזדמנות אח״כ לא רק מול הצעצועים אלא במטבח בין הכלים או בחורשה בדרך הביתה.

///

טל מעניקה כרטיס במתנה! מה את צריכה לעשות כדי לזכות בו? לשלוח אליה מייל עד יום ראשון 20/08/17 עם משפט אחד קצר על חוויה מינית מעניינת שהיתה לך > tal.czk@gmail.com > הזוכה עם ההצעה המקורית ביותר תקבל הודעה במייל חוזר.

///

רוצה להבטיח את מקומך בכל מקרה בערב הפרוע והחד פעמי הזה? מתחשק לך לבוא עם חברה טובה? הנה כל הפרטים שאתן צריכות לדעת >

***

Nana veGaina

הסדנה להמצאת שעשועי מין בהנחית טל טנא צ׳צקס

Comme il faut, בית בנמל, נמל תל אביב 12 בספטמבר | 20:00-23:30

בליווי הרצאה של Sisters, מתנה לכל נרשמת מ-Comme il faut, אלכוהול וכיבוד קל

מחיר: 180 ש״ח. לפרטים נוספים והרשמה: ננה וג׳יינה

***

///

עם קשר ובלי קשר עבודה אחת שאהבתי השבוע >

TwitterPinterestFacebook

2 תגובות “עושות סקס בספריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *